Meetpoint

Kviečiame apsilankyti SM·LT Art prekės ženklo namuose!

Tai meno popieriaus namai - vieta, skirta pažinti, tyrinėti, išbandyti įvairias popieriaus rūšis ir piešimo technikas. Kviečiame į namus, todėl viską išbandysite nemokamai!

Esame atvira ir netradicinė kompanija - kviečiame apsilankyti mūsų prekės ženklo namuose. Apie popierių išmanome nemažai ir norime tomis žiniomis pasidalinti su Jumis.
Čia galite išbandyti visus mūsų gaminius – mielai papasakosime apie juose naudojamą popierių, gaminių skirtumus ir pritaikomumą, formos ar viršelio sukūrimo istorijas.
Namuose pasikeisdami šeimininkauja mūsų biuro darbuotojai – apsilankę sužinosite, kaip kiekvienas iš mūsų prisidedame prie produktų atsiradimo.

• Išbandykite įvairias popieriaus rūšis ir piešimo technikas
• Susipažinkite su popieriaus istorija
• Pamatykite, kaip gimsta Jūsų mėgstami bloknotai
• Sužinokite apie vykstančius renginius

Ar jau buvot užėję pažiūrėti kas vyksta už šių langų? Čia galima pamatyti, išgirsti ir išbandyti! Niekur Lietuvoje nerasit vietos, kur neskubant būtų galima išbandyti šitiek skirtingų popierių... Juos galima paliesti ir pauostyti galima, ir net papiešti! 
 
SVARBU! SMLT Art Meetpoint persikelia į naujas patalpas šalia mūsų gamyklos. Atsinaujindami pažadame daugiau mobilumo ir galimybių mus susitikti įvairiose vietose.
 
Detalesnę informaciją apie apsilankymą naujose patalpose skelbsime vėliau - sekite naujienas!

Laukiame kiekvieno!