Socialinė atsakomybė

Atgal

Tvari 2022-ųjų pradžia: gamybos procesams pilnai naudojame elektros energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių!   
Stengiamės būti pavyzdžiu ir įkvėpimu kitiems rinkos dalyviams, skatinti plėtoto energetiškai tvarius ir aplinkai draugiškus verslus. 

 

Esame socialiai atsakingas verslas. Visuomet galvojame apie tuos, kuriems pasisekė mažiau nei kitiems, ir stengiamės jiems padėti.

Už rūpinimąsi neįgaliųjų užimtumu, socialinę atskirtį patiriančių vaikų galimybėmis mokytis dailės ir aplinkos tausojimą 2018 m. Lietuvos verslo konfederacija suteikė įmonei Socialiai atsakingo verslo apdovanojimą.

Mūsų kompanijoje daugiau nei pusė darbuotojų yra su negalia. Stengiamės, kad jie jaustųsi vertinami, naudingi, reikalingi. Siekiame, kad  jie visapusiškai tobulėtų. Visi įmonės darbuotojai gali dalyvauti priimant svarbius įmonei sprendimus.

Skatiname tobulėjimą ir žinių siekimą. Nuolat remiame įvairias organizacijas savo gaminama produkcija, steigiame prizus konkursuose, patys aktyviai dalyvaujame visuomeninėje veikloje. 2018 m. pradėjome rengti nemokamas dailės pamokas sergantiems, neįgaliems, jautrių socialinių grupių vaikams. Kasmet paramai skiriame produkcijos už kelis tūkstančius eurų. Plačiau apie paramos projektus skaitykite šiame puslapyje.Paramos ir labdaros projektai 2024

Akvarelei skirtas renginys Lenkijoje

Balandžio 19 – 24 d. Rybniko mieste Lenkijoje vyko IWS (International Watercolor Society) renginys FINEness International Art festival. Kiekvienam renginio dalyviui į dovanų prkešelį įdėjome savo gaminį, o parodos autoriams įsteigėme prizus. Mūsų partneriai Lenkijoje pristatė mūsų gaminius ir popieriaus rūšis.

Urban Sketchers renginys Ispanijoje

Balandžio 13-14 d. Ispanijoje, Katalonijoje vyko regioninis Urban Sketchers renginys. Šiam renginiui nusiuntėme prizų – savo gaminių.

Parama Ukrainai

Prie akcijos Radarom prisidėjome piniginėmis lėšomis.

Parama Vilniaus Taikos bendruomenės dienos centrui

Vilniaus Taikos bendruomenės dienos centrui padovanojome gamyboje naudoti netinkamų piešimo ir akvarelės lapų. Dienos centrą nuolat lanko apie 12 vaikų.

 

Paramos ir labdaros projektai 2023

Kalėdinės dovanos gyvūnų prieglaudai

Kaip ir kasmet, šiemet nesiuntėme kalėdinių dovanų savo partneriams ir draugams. Tam skirtus pinigus paaukojome gyvūnų priglaudai „Vyšnių sodas“. 

Parama Vilniaus specialiajam darželiui „Čiauškutis“

Vilniaus specialųjį darželį „Čiauškutis“ lanko specialiųjų poreikių turintys vaikai. Jiems nuvežėme gamybos procese likusio ir nebepanaudojamo popieriaus.

Remiame kūrybines dirbtuves Vokietijoje

Mūsų draugas vokietis Hans Christian Sanladerder (@illuchrisa) lapkričio ir gruodžio mėnesiais rengė kūrybines dirbtuves. Jų metų dalyviai piešė ant mūsų padovanotų PRO, Tradicinės akvarelės ir haikucards linijų gaminių.

  

Parama vaikų dailės terapijos užsiėmimas Lenkijoje

Jau antrus metus padedame vaikų dailės terapijos užsiėmimus rengiančiai dailės mokyklai Gdanske. Išsiuntėme nestandartiškai supjautų akvarelės ir piešimo lapų.

Parama Vaiko raidos klinijos projektui „Gerumo dėžutė“

Vaiko raidos klinikos inicijuotam projektui „Gerumo dėžutė“ paskyrėme 120 vnt. Platinum gaminių. Projekto esmė – gerumo dėžutes kiekvieną mėnesį gauna jų prenumeratoriai (dabar jų yra apie 120), o tose dėžutėse būna rėmėjų dovanėlės. Už prenumeratą gauti pinigai naudojami neįgalių vaikų reabilitacijai finansuoti. Mes projektui padovanojome dovanėles, kurios bus dedamos į gerumo dėžutes ir siunčiamos prenumeratoriams.

Gaminiai Tado Čiūdaro kūrybinėms dirbtuvėms

Spalio mėnesį kaligrafijos ir letteringo meistras Tadas Čiūdaras surengė savo kūrybines dirbtuves. Dirbtuvėms padovanojome kaligrafijai ir letteringui skirtų Authentic serijos gaminių.

Parama Vilniaus „Šilo“ mokyklai

Vilniaus „Šilo“ mokykloje mokosi specialiųjų poreikių turintys vaikai. Jiems nuvežėme gamybos procese nenaudojamo, netinkamai supjauto popieriaus.

Remiame AsiaLink Sketchwalk Suwon 2023 renginį Pietų Korėjoje

Kartu su partneriais Pietų Korėjoje dalyvavome Azijos šalių regioniniame Urban sketchers renginyje AsiaLink Sketchwalk Suwon 2023 renginyje Pietų Korėjoje. Registruoti renginio dalyviai bei instruktoriai gavo dovanų krepšelius, į juos įdėjome Authenticbaby bloknotus. Mūsų partneriai pristatė gaminius savo stende ir jais prekiavo.  

Parama SOS Vaikų kaimų Lietuvoje dienos centrui

SOS Vaikų kaimų Lietuvoje dienos centrui Vilniuje nuvežėme dailės ir darbelių užsiėmimams reikalingų priemonių, taip pat mokyklinių sąsiuvinių. Dienos centrą vienu metu lanko apie 25 vaikus iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Čia jie leidžia laisvalaikį po pamokų.

Remiame čempionę

Nenustojame remti talentingų vaikų. Mokslo metų pradžios proga dailės pamokoms ir mokyklai skirtų gaminių padovanojome plaukikei, šių metų Europos jaunimo čempionei, Smiltei Plytnykaitei.  

   

Remiame būsimus dailininkus

Mokslo metų pradžios proga visiems Vilniaus Dailės Akademijos pirmakursiams padovanojome po STAR T linijos eskizavimo bloknotą.

USK renginys Lenkijoje

Rugpjūčio 12-15 dienomis, antrą kartą Lenkijos mieste Swidnicoje susirinko Urban sketcherių judėjimo entuziastai. Keturios dienos bendraminčių kompanijoje, kūrybinės dirbtuvės, dailės prekių mugė. Visiems renginio dalyviams į krepšelius įdėjome po A5 dydžio PRO linijos akvarelinį bloknotą, vienose iš dirbtuvių dalyviai piešė ant mūsų padovanotų Authentic akvarelinių bloknotų lapų, įsteigėme prizų, dalinome popierių pavyzdžius. 

      

Dešimtasis USK Toronto gimtadienis

Liepos 15-16 d. Toronte (Kanada) vyko dešimtajam USK Toronto gimtadieniui skirti renginiai. Dešimt instruktorių vedė dešimt kūrybinių dirbtuvių, vyko mugė, susitikimai, loterija. Kiekvienam šio renginio dalyviui padovanojome po A5 dydžio 100% medvilnės akvarelinį blonotą iš PRO linijos (iš viso 150 vnt.). Visiems mūsų bičiulio Andrey Shmatnik kūrybinių dirbtuvių dalyviams padovanojome po akvarelinį #authenticbook (15 vnt.). Taip pat įsteigėme kelis loterijos prizus.

      

Remiame sporto stovyklą

Liepos 10-25 d. Vilniaus gimnastikos centras „Skrydis“ organizavo integruotą vasaros stovyklą Visagine. Stovykloje dalyvavo tiek įprastos raidos vaikai, tiek vaikai su specialiaisiais ugdymo poreikiais. Stovykloje vaikai ne tik sportavo, bet ir turėjo kūrybinės veiklos. Dalyviams padovanojome popieriaus gaminių.

USK Barcelona renginys

USK Barcelona mini dešimties metų sukaktį. Šiai progai skirtam renginiui suteikėme prizų – mūsų gaminių.

Parama Ukrainai

Padovanojome popieriaus Alenos Gavrilenko organizuojamoms Ukrainos vaikų dailės pamokoms.

Parama Ukrainai

Vieną darbo dienos popietę administracijos darbuotojai praleido iniciatyvos „Vilniaus vorai“ patalpose rišdami maskuojančius tinklus Ukrainos kariams.

      

Parama vaikų dienos centrui

Vaikų dienos centrui „Atsigręžk“ nuvežėme dailės ir darbelių užsiėmimams reikalingų priemonių, taip pat mokyklinių sąsiuvinių. Dienos centrą vienu metu lanko apie 13 vaikų iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Čia jie leidžia laisvalaikį po pamokų.

Globali akcija ir parama

2022 m. lapkričio – 2023 m. kovo mėnesiais socialiniuose tinkluose vykdėme Globalią akciją. Akcijoje galėjo dalyvauti visi, nupiešę piešinį ir jį paskelbę savo socialinių tinklų paskyroje su konkurso grotažyme. Kiekvieną mėnesį rinkdavome mėnesio laimėtoją, o akcijos pabaigoje – visos akcijos laimėtoją. Prizas visos akcijos laimėtojui – 500 eurų vertės dovana. Laimėtoja iš Vokietijos Rashmi Thodkar išsirinko mūsų gaminių už 450 eurų ir paprašė paaukoti 50 eurų labdarai. Juos mes pervedėme Rimanto Kaukėno paramos fondui.

Bendradarbiaujame su tarptautinėmis organizacijomis

IWS Titicaca Puno Peru renginio dalyviams įsteigėme prizus – PRO ir Tradicinės akvarelės linijų gaminius.

      

Parama vaikų dienos centrui

Palaimintojo Jurgio Matulaičio socialiniam centrui nuvežėme dailės ir darbelių užsiėmimams reikalingų priemonių, taip pat mokyklinių sąsiuvinių. Dienos centrą vienu metu lanko apie 10 vaikų iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Čia jie leidžia laisvalaikį po pamokų.

Parama kurtiesiems

Nuvežėme dovanų Lietuvos kurčiųjų draugijos 85-mečio paminėjimo renginiui (užrašų knygelės, piešimo sąsiuviniai).

Parama „Maltiečiams“

Padovanojome kelių rūšių užrašų kngygučių „Maltiečių“ organizacijai. Jos bus perduotos lankant vienišus senjorus. Viso perduota daugiau nei 750 vnt. užrašų knygučių.

Paramos ir labdaros projektai 2022

Parama gyvūnų prieglaudai

Kaip ir pernai, visus klientų ir draugų kalėdinėms dovanoms numatytus pinigus paaukojome gyvūnams. Šiemet – gyvūnų prieglaudai „Vyšnių sodas“.

 

Parama kurtiesiems

Prisidėjome prie VšĮ Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro kalėdinių dovanų – nusiuntėme savo gaminių. Dovanas gavo 80 senjorų ir 70 vaikų.

Akvarelistų renginys Puno mieste (Peru)

Lapkričio mėnesį IWS Titicaca Puno bendruomenė savo narius pakvietė į parodą, kurios metu vyko ir kiti renginiai -  konkursai, gyvos pamokos, dirbtuvės. Esame šio renginio rėmėjai, įsteigėme prizus parodos ir konkurso laimėtojams.

      

Gaminiai Vokietijos kūrėjams

Spalio 5-7 dienomis Niurnberge (Vokietija) dalyvavome parodoje „Insights-x“. Parodai pasibaigus gaminius iš stendo padovanojome vietinei Urban Sketchers organizacijai Urban Sketchers Erkangen (@uskerlangen) ir piešėjai Andrėjai Schlemmer (@schlemmer.art).

Regioninis Urban Sketchers renginys San Diege (JAV)

Rugsėjo 29 – Spalio 2 d. San Diege (JAV) vyko regioninis Urban Sketchers organizacijos susitikimas. Registruoti renginio dalyviai gavo krepšelius su rėmėjų dovanomis. Mes nusiuntėme akvarelinių /mixmedia #authenticbook albumų  (viso 125 vnt.).

   

Parama Ukrainos moterims

Atnaujinti meno terapijos užsiėmimai Ukrainos moterims. Šiems užsiėmimams suteikėme popieriaus.

Urban Sketchers renginys Valensijoje

Rugsėjo viduryje Valensijoje (Ispanija) vyko Viduržemio jūros regiono Urban Sketchers organizacijos susitikimas. Šiam renginiui įsteigėme prizus.

 

Remiame plaukikę Smiltę Plytnykaitę

Rugsėjo pradžioje visa dėžė mokyklai ir kūrybai reikalingų priemonių iškeliavo plaukikei Smiltei Plytnykaitei. Smiltė vasarą vykusiose Europos jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo 4 medalius. Rugsėjo mėnesį Smiltė lankėsi mūsų gamykloje.

      

Ekskursija po gamyklą vaikams iš Naujosios Vilnios dienos centro „Mūsų nameliai“

Rugsėjo pradžioje sulaukėme svečių iš gamyklos kaimynystėje veikiančio vaikų ir jaunimo dienos centro „Mūsų nameliai“. Vaikams ir mokytojoms surengėme ekskursiją po gamybą ir papasakojome apie popierių. Lankytojai susidomėję bandė įvairaus popieriaus rūšis ir džiaugėsi gave dovanų piešimo sąsiuvinių.

   

Regioninis Urban Sketchers renginys Lenkijoje

Rugpjūčio 11-14 d. Swidnicoje (Lenkija) vyko regioninis Urban sketchers organizacijos renginys. Dalyvavo daugiau nei 100 dalyvių iš įvairių Europos šalių. Kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui padovanojome po  akvarelinį arba Mixed media #authenticbook albumą. Kartu su partneriais Lenkijoje dalyvių testvimui pristatėme įvairias rūšis popierių, naudojamų mūsų gaminiams gaminti. Vienų kūrybinių dirbtuvių metu buvo piešiama ant mūsų rudo Authentic popieriaus.

Filmukus iš renginio galite pasižiūrėti čia ir čia.

         

Parama Ukrainos piešėjams

Iškeliavo dar viena siunta į Ukrainą nuo karo iš namų į saugesnį regioną išvykusiai piešėjai.  

Taip pat iškeliavo popierius lapais IWS Ukrainos skyriui – popierius bus dalijamas į Lvivo regioną nuo karo pasitraukusiems akvarelistams.

Kūrybinės dirbtuvės JAV

Organizacija Urban sketchers surengė kūrybines dirbtuves Madeleine salos meno mokykloje JAV. Dalyviams padovanojome akvarelinius #authenticbook albumus.

Kūrybinės dirbtuvės Jurmaloje

Mūsų draugai iš Latvijos – Riga sketching school - Jurmaloje surengė kūrybines atvirukų piešimo dirbtuves. Dirbtuvėms nusiuntėme akvarelinių #haikucards gaminių.

            

Parama Ukrainos vaikų stovyklai

VšĮ Meno ir edukacijos centras, rengiantis vasaros stovyklas „Atostogos su menu“, vieną stovyklos pamainą skyrė Ukrainos vaikams. Šiai stovyklai nusiuntėme suplanuotiems užsiėmimams reikiamus popieriaus gaminius (piešimo sąsiuvinius, spalvotą popierių/kartoną).

Parama vaikų ir jaunimo dienos centrui „Mūsų nameliai“

Apsilankėme ir nuvežėme popieriaus gaminių, piešimo sąsiuvinių kaiminystėje – Naujojoje Vilnioje - veikiančiam vaikų ir jaunimo dienos centrui „Mūsų nameliai“. Centrą lanko 33 piešti mėgstantys vaikai iš socialiai jautrių šeimų.

Dovanos Amerikos spalvotų pieštukų draugijos nariams

Amerikos spalvotų pieštukų draugijos (Colored Pencil Society of America) renginiui – kasmetiniam narių suvažiavimui - nusiuntėme dovanas – piešimo bloknotus, kurie buvo sudėti į kiekvieno dalyvio gaunamus dovanų maišelius.

Dailės terapija Lenkijoje

Lenkijos piešėja KASIA JEDRYS SIUDA rengia iš Ukrainos atvykusiems vaikams ir suaugusiems dailės terapijos užsiėmimus. Vasarą rengiamos dienos stovyklos. Birželio mėnesį šiai iniciatyvai jau antrą kartą siuntėme popieriaus piešimui.

     

IWS Spain renginys Madride

International Watercolor Society Ispanijos padalinio surengto festivalio „Madridas – akvarelės sostinė“ parodos laimėtojams ir kūrybinių dirbtuvių vedėjams įsteigėme prizus.

   

Meno terapija Ukrainos moterims

Kartu su iniciatyva „Sisters for siters“ tęsėme meno terapijos užsiėmimus Ukrainos moterims. Terapija vyko pirmadieniais (iki mėnesio vidurio) ir ketvirtadieniais SM LT Art Meetpointe. Mes suteikėme patalpas, pasirūpinome popieriumi ir piešimo priemonėmis, dovanėlėmis, popieriaus gaminiais terapiją lankančių moterų vaikams. Su birželio pabaiga šis renginių ciklas pasibaigė.

Parama Ukrainos piešėjams

Birželio mėnesį iškeliavo dar viena siunta į Vokietiją nuo karo pasitraukusiai mūsų gaminių gerbėjai ukrainietei bei mokykliniai piešimo ir akvarelės sąsiuviniai trims jos vaikams. 

Parama Ukrainos pabėgėlių šeimoms

Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namuose apsistojusių šeimų vaikams padovanojome gaminių – akvarelinių ir tapybos sąsiuvinių, eskizavimo bloknotų, užrašinių.

Meno terapija Ukrainos moterims

Kartu su iniciatyva „Sisters for siters“ visą gegužės mėnesį toliau organizuojame tęstinius meno terapijos užsiėmimus Ukrainos moterims. Terapija vyksta kiekvieną pirmadienį ir kas antrą ketvirtadienį SM LT Art Meetpointe. Mes suteikiame patalpas, pasirūpiname popieriumi ir piešimo priemonėmis, dovanėlėmis, popieriaus gaminiais terapiją lankančių moterų vaikams.

      

Parama Ukrainai

Aukok.lt portale iniciatyvai „Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai“ paaukoti pinigai.

Gaminiai USK London

Po parodos „London Stationery show“ likusius gaminius padovanojome Urban Sketchers organizacijos Lonodono skyriui. Gaminiai bus pristatyti ir išdalinti organizacijos nariams.

   

Meno terapija Ukrainos moterims

Kartu su iniciatyva „Sisters for siters“ organizuojame tęstinius meno terapijos užsiėmimus Ukrainos moterims. Terapija vyksta kiekvieną pirmadienį ir kas antrą ketvirtadienį SM LT Art Meetpointe. Mes suteikiame patalpas, pasirūpiname popieriumi ir piešimo priemonėmis, dovanėlėmis, popieriaus gaminiais terapiją lankančių moterų vaikams. Jau įvyko keturi užsiėmimai.

      

Parama Ukrainos gyvūnams

Prisidedame prie VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ pagalbos Ukrainos gyvūnams: savo sandėlyje sandėliuosime Ukrainos gyvūnams skirtas priemones.

Parama Ukrainos vaikams – „Ukrainos vaikai Lietuvoje“

Kiekvieną šeštadienį iniciatyva „Українські діти у Литві - Ukrainos vaikai Lietuvoje“ rengia vaikams iš Ukrainos užsiėmimus bei veiklas. Į Šiuolaikinio meno centro erdves susirenka iki 1000 vaikų. Šiai iniciatyvai balandžio mėn. – gegužės pradžioje popieriaus ir piešimo sąsiuvinių vežėme ne vieną kartą.  

Parama Ukrainos piešėjams

Iškeliavo dar viena siunta į Lenkiją nuo karo pasitraukusiai mūsų gaminių gerbėjai ukrainietei.

Parama IWS Azerbaidžanas iniciatyvai

Tarptautinės organizacijos IWS (International Watercolor society) Azerbaidžano skyrius surengė tarptautinę online parodą „Meilė ir taika“ (Love & Peace), kurios metu gautos lėšos buvo paaukotos Ukrainai. Mes įsteigėme prizus geriausiai parodoje pasirodžiusiems menininkams.  

Parama Ukrainos vaikams – „Ukrainos vaikai Lietuvoje“

Kiekvieną šeštadienį iniciatyva „Українські діти у Литві - Ukrainos vaikai Lietuvoje“ rengia vaikams iš Ukrainos užsiėmimus bei veiklas. Į Šiuolaikinio meno centro erdves susirenka iki 1000 vaikų. Šiai iniciatyvai esame padovanoję piešimo popieriaus, kuriuo buvo išklijiotos sienos ir nupiešta daugybė piešinių. Taip pat padovanojome piešimo priemonių – pieštukų, flomasterių, teptukų, guašo, akrilo dažų. Paskatinome prisidėti ir savo partnerius.

     

Parama vaikams iš Ukrainos – MRU studentų centras

Į Mykolo Romerio universiteto studentų centrą atvykusiems karo pabėgėlių vaikams padovanojome priemonių mokyklai – mokyklinių bei piešimo sąsiuvinių, žodynėlių, piešimo popieriaus.

Parama karo pabėgėliais besirūpinančia Tarandės bendruomene

Tarandės bendruomenei, besirūpinančiai vaikais iš Ukrainos, nuvežėme priemonių, reikalingų mokyklai ir piešimui.

Parama Ukrainos piešėjams

Susisiekėme su mūsų draugais ukrainiečiais piešėjais. Iš namų pasitraukusiems į kitas valstybes ar saugesnius Ukrainos regionus išsiuntėme piešimo sąsiuvinių, kuriuos jie naudojo prieš karą. Gaminiai iškeliavo į Moldovą, Lenkiją ir Ukrainą.

Dailės terapija Lenkijoje

Lenkijos piešėja Kasa Jedrys Siuda rengia iš Ukrainos atvykusiems vaikams ir suaugusiems dailės terapijos užsiėmimus. Šiai iniciatyvai padovanojome popieriaus.

 

Parama Taikos bendruomenei

Taikos bendruomenės patalpose nuolat laiką leidžia apie 20 vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Čia jie renkasi po pamokų, vyksta įvairios veiklos. Dailės būrelio užsiėmimams padovanojome piešimo ir spalvoto popieriaus.

 

Parama VDA meno mugei

Reaguodama į karą Ukrainoje Vilniaus Dailės akademija organizuoja meno mugę. Visos mugės metu gautos lėšos bus skirtos VšĮ Mėlyna geltona paramai. Parodai pardavimui skyrėme 10 Mugur Popa mums dovanotų akvarelės darbų. Taip pat Ukrainos palaikymui skirtos atributikos gamybos veiklai nuvežėme storo didelio formato popieriaus, spalvoto geltonos ir mėlynos spalvų popieriaus. 

   

Parama piniginėmis lėšomis

Ukrainą remiame ir piniginėmis lėšomis. Jos paaukotos VšĮ „Mėlyna ir geltona“ bei socialinei iniciatyvai „Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!“ aukok.lt portale.

Parama iškeliavo, renginys neįvyko

Jau kuris laikas glaudžiai bendradarbiaujame su IWS Ukrainos padaliniu. Susitarėme, kad būsime online parodos „Sniegas sniegas“ rėmėjai. Produktai workshopams ir gaminiai prizams iškeliavo į Lvivą, o paroda, deja, taip ir nespėjo atsidaryti.

Dailės terapija

2022 m. vasario pradžioje parėmėme VšĮ „Alfa centras“ piešimo sąsiuviniais, kurie bus naudojami dailės terapijos užsiėmimams nuo įvairių priklausomybių besigydantiems žmonėms.

IWS Globe įkūrimo dešimtmečio renginių Ukrainoje rėmėjai

2022 m. sausio mėnesį tarptautinė akvarelės profesionalus vienijanti organizacija IWS Globe minėjo dešimties metų sukaktį. Ta proga įvairiose šalyse įsikūrusiuose organizacijos padaliniuose vyko renginiai šiai progai paminėti. Buvome Ukrainoje vykusių renginių rėmėjai - padovanojome akvarelinio popieriaus dirbtuvėms.      

 IWS Globe įkūrimo dešimtmečio renginių Azerbaidžane rėmėjai

IWS Globe įkurimo dešimtmetį minėjo ir Azerbaidžano akvarelistų bendruomenė. Apdovanojome pamokas (master class) vedusius dailininkus ir įsteigėme prizus ta proga vykusio piešimo konkurso laimėtojams.

IWS Globe įkūrimo dešimtmečio renginių Jungtiniuose Arabų Emiratuose rėmėjai

IWS Globe įkūrimo dešimtmečiui skirtų renginių rėmėjai.

Paramos ir labdaros projektai 2021

Parama studijai Art4You Ukrainoje

Gruodžio pradžioje iš Vilniaus iškeliavo piešimo priemonės Ukrainos studijai Art4You. Studija užsiima neįgalių vaikų ir suaugusiųjų meniniu lavinimu. Išsiųsta 120 vnt. skirtingų gaminių. Mūsų partneriai Ukrainoje krepšelį papildė ir savo produktais. Produktai bus naudojami organizacijos vykdomose meninėse veiklose.

   

Parama šunims

Šiemet, kaip ir pernai, atsisakėme kalėdinių dovanų siuntimo mūsų partneriams įvairiose šalyse. Dovanoms skirtus pinigus paaukojome šunų prieglaudai „Dogspotas“. 

Parama Kurčiųjų reabilitacijos centrui

Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centrui išsiuntėme produktų kalėdinės šventės dovanėlėms. Šventėje dalyvaus 70 vaikų ir 90 senjorų.

Parama kačiukams

Už laiku įvykdytą projektą buvo pervesta parama kačiukams, t.y. VšĮ „Naminukai“.

Mugur Popa projektas Rumunijoje

Mūsų draugas Mugur Popa pradeda naują projektą su Unesco kultūros centru Bucharešte (Rumunija). Šio projekto metu Mugur nupieš 100 Bucharešto vietų ant mūsų padovanotų PRO serijos akvarelinių gaminių. Visus 100 darbų galite pamatyti Mugur Facebook paskyroje (@mugur popa).

         

Parama pabėgėlių vaikams

Mokytis pradėjusiems nelegalių migrantų vaikams nuvežėme piešimo popieriaus, mokyklinių sąsiuvinių, spalvoto popieriaus, aplankų.

     

Parama vaikų darželiui

Piešimo popieriumi parėmėme Vilniaus vaikų darželį „Vėtrungė“.

Parama kačiukams

Už laiku įvykdytus 2 projektus buvo pervesta parama kačiukams, t.y. VšĮ „Naminukai“.

 

Parama sudegus namui

Mokyklinėmis prekėmis parėmėme gaisre namo netekusią šeimą, auginančią mokyklinio amžiaus mergaitę.

Budapest in Acquarello renginys

Rugsėjo 17-19 d. Budapešte mūsų draugai IWS Hungary surengė darbų parodą. Parodos atidarymo savaitgalį vyko dirbtuvės, buvo skaitomi pranešimai, renkami gražiausi darbai. Mes įsteigėme prizus parodos dalyviams, pranešėjams ir lankytojams labiausiai patikusių darbų autoriams. Dirbtuvėse IWS Romania atstovas Ovidiu Iovanel piešė ant mūsų nusiųstų gaminių. Mūsų partneriai Vengrijoje pristatė lankytojams mūsų produktus.   

  

Kaligrafijos dirbtuvės Lenkijoje

Rugsėjo 12 d. kaligrafijos studijoje „Nice Letter Studio“ vyko kaligrafijos dirbtuvės. Jų metu dalyviai išbandėklaigrafijai skirtus mūsų gaminius.

  

Dovanos Vilniaus Dailės Akademijos pirmakursiams

Kaip ir kasmet, rugsėjo pradžioje prisidėjome prie dovanų krepšelio Vilniaus Dailės Akademijos pirmakursiams.

Vaikų piešinių konkursas Rumunijoje

Rugpjūčio 27 d. baigėsi vaikų piešinių konkursas „Vaikų svajonė“. Šiemet piešinių tema buvo „Mano fantastinis pasaulis“. Džiaugiamės galėdami apdovanoti ir paskatinti kuriančius ir svajojančius vaikus.

Remiame akvarelės dirbtuves Ukrainoje

Rugpjūčio 25 d., kaip parodos „Mūsų nuostabus pasaulis“ parodos dalis, Lvove (Ukraina) surengtos dailininko Mečislav Malevskij dirbtuvės. Dirbtuvių dalyviams parūpinome popieriaus.

      

Pleneras Lenkijoje

Rugpjūčio 23 d. mūsų draugai iš Lenkijos – Tinta Plastyczna surengė plenerą Varšuvoje. Pasirūpinome, kad plenero dalyviai galėtų išbandyti kuo įvairesnius mūsų gaminius.

      

Paroda ir piešimo demonstracija Ukrainoje

Liepos 20 d. Lvove (Ukraina) atidaryta Tarptautinės akvarelistų organizacijos (International Watercolor Society)  kuruojama paroda. Parodos metu akvarelės meistrai veda piešimo demonstracijas. Šioms demonstracijoms nusiuntėme akvarelinio popieriaus gaminių.

   

Baltic Sketching Festival Latvijoje

Liepos 2-4 d. Cesyje (Latvija) mūsų draugai Urban Sketchers Riga organizavo kasmetinį piešimo festivalį. Festivalis vyko mišriai – dalis mokytojų pamokas vedė nuotoliniu būdu, tačiau buvo ir „gyvų“ užsiėmimų. Mes suteikėme popierių vykusioms dirbtuvėms ir prizus konkursų dalyviams.

    

Parama kačiukams

Už laiku įvykdytus 3 projektus buvo pervesta parama kačiukams, t.y. VšĮ „Naminukai“.

 

Parodos uždarymas Lenkijoje

2020 m. rugpjūtį Lomžoje (Lenkija) rėmėme plenerą – vaikai ir jaunimas piešė miestelį ir jo apylinkes. Po renginio vietiniame kultūros centre buvo surengta darbų paroda. Gegužės 18 d. renginio dalyviai ir organizatoriai dar kartą susirinko Kultūros centre – taip paminėtas parodos uždarymas. 

  

Vaikų folkloro šventė Rumšiškėse

Gegužės22 d. Rumšiškėse vyko vaikų folkloro šventė „Daigelis“. Prisidėjome prie dovanų šventės dalyviams.

 

Parama kačiukams

Už laiku įvykdytą projektą buvo pervesta parama kačiukams, t.y. VšĮ „Naminukai“.

Kaligrafijos dirbtuvių Lenkijoje rėmėjai

Bendradarbiaujame su Lenkijos menininkais. Kovo 26 – 28 dienomis mūsų draugai iš Lenkijos „Nice Letter Studio“ organizavo nuotolines dirbtuves kaligrafijos mėgėjams. Dalyviams paštu buvo išsiųsti priemonių rinkiniai, juose buvo mūsų gaminiai ir popieriaus pavyzdžiai.  

  

 

Parama Vilniaus Taikos bendruomenei

Išsiuntėme kanceliarinių priemonių Vilniaus Taikos bendruomenei, kuri organizuoja dienos užsiėmimus socialiai remtiniems vaikams. Centrą lanko apie 12 vaikų.

 

Tarptautinio akvarelės konkurso rėmėjai

Tarptautinė akvarelės sąjunga (International Watercolor Society) Dubajuje surengė online piešimo konkursą vaikų ir suagusiųjų kategorijose. Esame konkurso rėmėjai – dovanojame dalyviams savo gaminius.

     

Bendradarbiaujame su Drink and Draw Latvia

Prisidedame prie draugų iš Latvijos Drink and Draw Latvia iniciatyvos sudaryti piešėjams akvarele įdomių gaminių dėžutes. Jose galima rasti Authentic Mixed media, Tradicinės akvarelės ir rudo akvarelinio popieriaus pavyzdžius.

     

Parama kačiukams

Už laiku įvykdytus projektus buvo pervesta parama kačiukams, t.y. VšĮ „Naminukai“.

Paramos ir labdaros projektai 2020

Parama SOS vaikų kaimams Lietuvoje

Gruodžio mėnesį SOS vaikų kaimams Lietuvoje padovanojome piešimo ir mokyklinių sąsiuvinių, spalvoto kartono ir popieriaus.  

 

Įmonės darbuotojų kalėdinė dovana - parama šuns sukandžiotam vaikui

Įmonės darbuotojai savo kalėdinėms dovanoms skirtas lėšas paaukojo stipriai šuns sukandžioto berniuko Kareno gydymui.

 

Įmonės dovana verslo partneriams - parama gyvūnams

Verslo partnerių kalėdinėms dovanoms skirtas lėšas šiemet taip pat paaukojome. Jos atiteko gyvūnų prieglaudai @naminukai – benamių gyvūnų priežiūrai, maistui, gydymui.

 

Kalėdinės dovanėlės Kurtiesiems

Lapkričio pradžioje iš mūsų sandėlio iškeliavo kalėdinės dovanėlės Kurčiųjų reabilitacijos centro vaikams ir senjorams, iš viso 165 gaminiai. Gaminiai (piešimo sąsiuviniai vaikams ir užrašinės senjorams) bus įteikti prieš Kalėdas.

 

Parama vaikų namams Rusijoje

Lapkričio pradžioje į Rusiją iškeliavo parama Rusijoje įsikūrusiam paramos centrui „Geroji širdis“, padedančiam neįgaliesiems bei daugiavaikėms šeimoms. Paramą padėjo pristatyti mūsų partneriai Rusijoje.

 

 

Organizacijos „Raudonos nosys“ iniciatyva

Organizacijos „Raudonos nosys“ paprašyti išsiuntėme daugiau kaip 300 vnt. piešimo sąsiuvinių PS-10/FM Santaros klinikų vaikų ligoninei.

 

Online Drink & Draw renginys Latvijoje

Lapkričio 20 d. Latvijoje vyko Drink & Draw tipo renginys, kurio dalyviams padovanojome galimybę išbandyti įvairių spalvų ir tekstūrų popierių. Dėl karantino ribojimų renginys vyko nuotoliniu būdu, tačiau popieriaus pavyzdžius dalyviai gavo prieš renginį paštu.

     

 

Parama Kauno socialinių paslaugų centro gyventojams

Lapkričio pabaigoje išsiuntėme dovanų Kauno socialinių paslaugų centre gyvenantiems vaikams (iš viso 19 vaikų) – spalvoto popieriaus, piešimo sąsiuvinių, aplankų.

 

Mugur Popa projektas – 100 Rumunijos bažnyčių

Maždaug 1 mėnesį laiko mūsų draugas Mugur Popa užtruko nupiešti 100 Rumunijos bažnyčių. Visi projekto piešiniai piešti ant mūsų 300 gsm 100% medvilnės akvarelinio popieriaus. Jį autoriui padovanojome.

     

Riga Sketching School kursai

Spalio 19 d. startavo mūsų draugų iš Latvijos – Riga Sketching School 5 savaičių trukmės pamokų ciklas. Įsteigėme prizą geriausiai pasirodžiusiam dalyviui.

Mūsų prekės ženklo ambasadorės Annos Bogdanovos paroda

Spalio 5 – 18 d. AP Galerijoje Vilniuje vyko SM·LT Art prekės ženklo ambasadorės, rusų dailinikės-grafikės Annos Bogdanovos paroda „Paukščių takais“. Esame parodos rėmėjai.

 

 

Renginiai su Mindaugu Baltuška

Mūsų kolega Mindaugas tęsia kūrybinius trečiadienius – renginiai jau persikėlė į SM·LT Art Meetpoint. Vyksta kiekvieną trečiadienį 18.00 val. Būtina registracija (ieškokite Facebook paskyroje @Paveiksliukai). Renginių metu dalyviai piešia ant mūsų bloknotų, renginio pabaigoje gauna nedidelę atminimo dovanėlę.  

 

                                      

Dovanos Vilniaus Dailės Akademijos pirmakursiams

Naujų mokslo metų pradžios proga Vilniaus Dailės Akademijos pirmakursiams padovanojome bloknotus.

 

Festivalis Art for Planet

Rugsėjo 10 d. startavo mūsų prekės ženklo ambasadorės Annos Bogdanovos kasmetinis festivalis Art for Planet. Beveik mėnesį trunkančiame online festivalyje – 34 mokytojai, vedamos įvairios pamokos, dalijamasi patirtimi, mokomasi. Įsteigėme prizus dalyviams.

 

Upcrate konkursas

Rugsėjo pabaigoje mūsų draugai iš Vokietijos Upcrate organizavo konkursą Instagram tinkle. Įsteigėme prizus konkurso laimėtojams.

 

Lrytas.lt konkursas Rugsėjo 1-osios akademija

Visą rugsėjo mėnesį vyko lrytas.lt organizuotas konkursas rugsėjo 1-osios akademija. Šiam konkursui įsteigėme prizą – 100 vnt. mokyklinių piešimo sąsiuvinių.

 

Renginiai su Mindaugu Baltuška

Rugpjūčio mėnesio trečiadieniais mūsų kolega Mindaugas Baltuška veda kūrybinio trečiadienio renginius – piešimo pamokas. Renginiai vyksta kiekvieną trečiadienį MO bistro. Būtina registracija (ieškokite Facebook paskyroje @Paveiksliukai). Renginių metu dalyviai piešia ant mūsų bloknotų, renginio pabaigoje gauna nedidelę atminimo dovanėlę.  

 

Nuotolinė pamoka Portugalijoje

Rugpjūčio 8 d. mūsų partneriai Portugalijoje organizavo nuotolinę Urban sketching pamoką su dailininku @vision_onpaper.  Buvo naudojamas mūsų PRO linijos akvarelinis sąsiuvinis.

    

 

Nemokama pamoka Lomžos vaikams

Rugpjūčio 6 d. Lomžoje (Lenkija) mūsų partneriai Paleta Art suorganizavo nemokamas dailės pamokėles miesto vaikams. Mes, žinoma, prisidėjome popieriaus gaminiais.

   

Renginiai su Mindaugu Baltuška

Liepos 15 d. ir 22 d. mūsų kolega Mindaugas Baltuška pradėjo kūrybinio trečiadienio renginius – piešimo pamokas. Renginiai ir toliau vyks kiekvieną trečiadienį MO bistro. Būtina registracija (ieškokite Facebook paskyroje @Paveiksliukai). Renginių metu dalyviai piešia ant mūsų bloknotų, renginio pabaigoje gauna nedidelę atminimo dovanėlę.  

 

Dirbtuvės Prancūzijoje su @stamp_and_color ir #haikucards

Liepos 18 d. prancūzų parduotuvė Paper Break ir dailininkė Delphine Kehren surengė atvirukų dirbtuves. Dirbtuvėse buvo piešiama ant mūsų #haikucards. 

 

Parama kačiukams

Liepos 15 d. pervesta 20 Eur paramos VšĮ „Naminukai“. Pinigai pervesti pagal laiku užbaigtų projektų taisyklę.  Pinigai skirti benamių kačiukų priežiūrai – maistui ir gydymui. Projektas tęstinis.

Vasaros kursai Cesyje, Latvijoje

Liepos 4 - 5 d. mūsų draugai iš Riga Sketching school surengė vasaros kursus Cesyje. Renginyje dalyviai piešė ant mūsų padovanotų 100% medvilnės akvarelinio popieriaus lapų, taip pat turėjo progą išbandyti naujus šio popieriaus bloknotų formatus – panoraminį ir kvadratinį.

   

Architektūros studentų konkursas SIKON2020

Birželio 28 d. vyko SIKON2020 užbaigiamasis renginys. SIKON – architektūros studentų idėjų konkursas, įsteigtas 1983 metais. Tapome jo rėmėjais – Konkurso laimėtojams padovanojome Authentic bloknotus.

 

Parama kačiukams

Birželio 12 d. pervesta 20 Eur paramos VšĮ „Naminukai“. Pinigai pervesti pagal laiku užbaigtų projektų taisyklę.  Pinigai skirti benamių kačiukų priežiūrai – maistui ir gydymui.

Paramos pamoka Nemenčinėje

Birželio 11 d. surengėme nemokamą paramos pamoką Nemenčinės Vaikų ir jaunimo socialiniame centre. Čia dienomis būna, o kai kurie ir nuolat gyvena, įvairaus amžiaus vaikai iš šeimų, kuriose nėra tinkamų sąlygų jiems augti. Pamoką vedė Mindaugas Baltuška. 

 

Piešimo konkursas miško tema

Birželio 8 d. prasidėjo 5 savaites trunkantis Miško piešimo konkursas. Konkurso organizatorė – mūsų prekės ženklo ambasadorė Anna Bogdanova. Penkias savaites konkurso dalyviai piešė ir skelbė piešinius pagal temas – medžiai, grybai, uogos, gėlės, taip pat turėjo nupiešti titulinį piešinį – musmirę. Įsteigėme prizus konkurso laimėtojams ir buvome vienintelė Instagram paskyra, skelbianti užduotis anglų kalba. Miško konkurse dalyvavome ir pernai.

 

Dirbtuvės Portugalijoje

Birželio 6 d. mūsų partneriai Portugalijoje Olmar organizavo online Urban sketching dirbtuves. Dirbtuvių vedėjas Pedro Loureiro. Tai ne pirmas Pedro darbas ir dirbtuvės su mūsų gaminiais. Mūsų gaminiai dirbtuvėms – rekomenduojami. 

  

Pagalba benamiams kačiukams

Geriausias laikas daryti gerus darbus yra dabar! Mūsų įmonė pradeda naują iniciatyvą gegužės 11 dieną – pagalbą benamiams kačiukams.

Kaip viskas veikia? Savo kasdieniuose darbuose valdome ir įgyvendiname daugybę įvairių projektų. Kiekvienas iš jų turi aiškius atlikimo terminus. Kiekvieną kartą, kai projektas įgyvendinamas laiku, mūsų kompanija įsipareigoja pervesti po 10 Eur benamiams kačiukams iš VšĮ „Naminukai“. Mūsų pirmasis pavedimas jau atliktas. Turime puikią motyvaciją – kačiukai laukia maisto ir vaistų!

Piešinio autorius Mindaugas Baltuška.

Cianotipijos dirbtuvės

Kovo 14 d. turėjo įvykti cianotipijos dirbtuvės, kurių rėmėjais esame (Authentic Oil&acrylic popierius labai tinkamas šiai technikai). Deja, renginys buvo atšauktas.

 

Akvarelės dirbtuvės Dubajuje

Kovo 9 d. Dubajuje vyko akvarelės dirbtuvės (rusų kalba). Dirbtuvių metu buvo piešiama ant mūsų Authentic linijos akvarelinių bloknotų popieriaus. 

  

 

Leteringo dirbtuvės Lenkijoje

Kovo 7 d. Varšuvoje vyko leteringo dirbtuvės. Renginio metu dalyviai galėjo išbandyti mūsų bloknotus ir išmokti dailių raidžių rašybos paslapčių.

 

Apdovanojimai Geras 2020

Vasario 13 d. VGTU Architektūros fakulteto studentų atstovybė organizavo kasmetinius studentų darbų – architektūros ir pramominio dizaino - apdovanojimus Geras 2020.  Dalyviai ir laimėtojai buvo apdobvanoti mūsų Authentic Bristol bloknotais.

    

Moksleivių ekskursija

Sausio 28 d.  gamykloje vyko „Saulės“ privačios gimnazijos ketvirtokų ekskursija.

   

Dailininko Mugur Popa (Rumunija) vizitas

Sausio 27 d. gamykloje svečiavosi dailininkas iš Rumunijos urbansketcheris Mugur Popa. Jis atvyko į plenerą „Vilniaus Spalvos“. Padovanojome jam popieriaus piešti plenere ir išbandyti naujus produktus. Savo piešinius ant mūsų popieriaus jis dovanojo visiems plenere dalyvaujantiems dailininkams.

      

Dirbtuvės Prancūzijoje

Sausio 11 d. menininkė @stamp_and_color ir dailės prekių parduotuvė Paper Break surengė kalendoriaus gaminimo dirbtuves. Kalendorius buvo gaminamas iš #haikucards kortelių. Mes dirbtuvėms nusiuntėme akvarelinių #haikucards.

      

 

 

Paramos ir labdaros projektai 2019

Albina Appias edukacija dailės mokytojų asociacijos renginyje

Gruodžio 13 d. Dailės mokytojų asociacija organizavo mokslinę-praktinę konferenciją „Vaikai atranda meną“.  Renginio metu menininkė Albina Appias rengė edukaciją - mokė savo autorinės technikos. Šiai edukacijai padovanojome popieriaus.

Prizai darželių piešimo konkuros laimėtojams

2019 m. lapkritis. Mūsų darugai UAB Imsema organizavo Lietuvos darželinukų piešimo konkursą. Įsteigėme prizus konkurso grupei nugalėtojai. 

Paroda AP galerijoje

Spalio 28 d. AP galerijoje atidaryta latvių dailininkės Dita Lūse paroda „Branduolys“. Esame šios parodos rėmėjai.

Nemokama dailės pamoka „Lobių dirbtuvėse“

Spalio 17 d. surengėme nemokamą dailės pamoką „Lobių dirbtuvių“ bendruomenei. Bendruomenę sudaro žmonės su protine negalia. Pamokos metu bandėme įvairių rūšių popierių bei piešimo technikas, liejome akvareles.

      

Festivalis New Art Fest Sočyje (Rusija)

Spalio 3-8 dienomis Sočyje, Rusijoje, vyko didžiausias šalyje dailės ir meno festivalis. Jame mūsų ambasadorė Anna Bogdanova skaitė pranešimą apie mūsų kompaniją. Mūsų produktus festivalio dalyviai galėjo išbandyti testavimo zonoje.

      

Cianotipijos atvirukai

Spalio 5-8 dienomis Atviros fotografijos dirbtuvės dalyvavo renginyje „Christmas2Business“, kuriame pristatė cianotipijos technologija atspaustus atvirukus. Atvirukams naudotas Authentic Oil and Acrylic bloknotuose esantis popierius.  Bloknotus Atviros fotografijos dirbtuvėms padovanojome.

Urban Sketchers renginys Valensijoje

Rugsėjo 28 d. Valensijoje (Ispanija) vyko Urban Sketchers rudens renginys. Mes, kartu su mūsų partneriais Commercial Garriga buvome renginio rėmėjais.

   

Rudens mokykla Rygoje

Rugsėjo 27-29 d. Rygoje mūsų draugai Urban Sketchers Riga surengė Rudens mokymus. Vyko 5 dirbtuvės, pasivaikščiojimai (sketchwalks). Mokymus vedė prancūzė Charlene Moreau, latvė Alise Kinasta ir pačios organizatorės – Agnese Aljena ir Masha Zhurikova. Alises akvarelės dirbtuvėse buvo naudojamas mūsų dovanotas popierius. 

   

Leteringo dirbtuvės su Tadu Čiūdaru

Rugsėjo 25 d. Kaune vyko Tado Čiūdaro letteringo dirbtuvės. Dirbtuvėse buvo dirbama ant mūsų Kaligrafijos ir leteringo bloknotų.

   

Now Japan festivalis Vilniuje

Rugsėjo 10 -15 d. Vilniuje vyko tradicinis festivalis apie Japoniją ir jos kultūrą – Now Japan. Savo dirbtuves rengė ir mūsų anime portretų kūrėjas Shota Kotake. Jo dirbtuvėms dovanojome popieriaus, o porai dalyvių – prizus.

  

   

@artforplanet piešimo festivalis

Rugsėjo 14-15 @artofplanet (t.y. mūsų ambasadorė Rusijoje Anna Bogdanova) organizavo ir piešimo festivalį. Jame vykusiose dirbtuvėse buvo piešiama ant mūsų popieriaus, įsteigėme ir prizų dalyviams.

   

Urban Sketchers Sympoziumas Amsterdame

Liepos 24 – 27 d. Amsterdame vyko kasmetinis Urban Sketchers organizacijos simpoziumas. UMes buvome renginio rėmėjai - prisidėjome prie dovanų krepšelio renginio mokytojams, dirbtuvių vedėjams - dailininkams, įsteigėme prizus loterijai, vykusiai paskutinę renginio dieną. Taip pat pamatėme piešiantį Amsterdamą!

Dailės pamoka sergantiems vaikams

2019 m. Liepos 3 d. surengėme nemokamą dailės pamoką Vilniaus Santariškių klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje. Pamoką vedė Ieva, @kitokis (Instagrame @kit.ok.is) įkūrėja. Vaikus ir jų mamas į pamoką padėjo sukviesti Mamų unija. Sergantiems vaikams ir jų mamoms bent valanda, praleista ne palatoje, turi didelę vertę. Vaikams taip pat nuvežėme ir dėžę piešimo sąsiuvinių, spalvoto popieriaus.

Festivalis Maskvoje KrugARTsvetka

2019 m. Birželio 23 d. Maskvoje mūsų partneriai MPM organizavo dailės festivalį KrugARTsvetka. Vyko piešimo pamokos, dailininkų dirbtuvės, mugė. Mūsų prekės ženklo ambasadorė Anna Bogdanova taip pat vedė dirbtuves. Jose buvo naudojami mūsų Authentic linijos gaminiai.

Festivalis Cesyje (Latvija) – Baltic Sketching Festival

2019 m. Birželio 8 d. Cesyje, Latvijoje, mūsų draugai Urban Sketchers Riga organizavo piešimo festivalį. Mes įsteigėme prizus konkursams, teikėme popierių dirbtuvėms.  

      

Vaikų gynimo dienos šventė Fabijoniškėse

2019 m. birželio 1 d. vyko Vaikų gynimo dienos šventė Fabijoniškių seniūnijoje. Šventės metu buvo vyko dailės pamokėlės. Jose vaikai piešė ant mūsų gaminių. Taip pat skyrėme gaminių labdarai.

   

Konferencija su Dailės mokytojų asociacija (su UAB Imsema)

2019 m. gegužės 24 d. UAB Imsema pristatinėjo produktus Dailės mokytojų asociacijos rengiamoje konferencijoje. Ten pat vyko ir dirbtuvės dailės mokytojams. Suteikėme produktų dirbtuvėms.

      

Muziejų naktis

2019 m. gegužės 18 d. Vilniuje vyko muziejų naktis. Vytauto Kasiulio dailės muziejui padovanojome popieriaus muziejų nakties metu vykusioms dirbtuvėms rengti.

Dirbtuvės Olmar parduotuvėse Porto ir Sao Joao de Madeira

2019 m. gegužės 5 d. mūsų partneriai Portugalijoje (Olmar) organizavo dirbtuves su dailininke @cjanystudio. Renginiui suteikėme Authentic Bristol gaminių.

   

Prizai piešimo maratonui su Kunst & Hobi ir Drink and draw (Estija)

2019 m. gegužės 3 d. Kunst & Hobi įsteigė prizus Drink and draw organizuojamo piešimo maratono dalyviams. Mes prisidėjome prie dovanų krepšelio.

Kūrybinės atvirlaiškių dirbtuvės Nacionalinėje Dailės Galerijoje

2019 m. balandžio mėn. Nacionalinėje dailės galerijoje buvo rengiamos kūrybinės atvirlaiškių dirbtuvės jaunimui ir šeimoms. Jų metu buvo gaminami rankų darbo atvirlaiškiai ir čia pat išsiunčiami tikru paštu (pašte edukacijos veikimo laikotarpiu stovi tikra/veikianti pašto dėžutė). Mes dirbtuvėms padovanojome #haikucards. 

      

Akvarelės dirbtuvės Taline (Estija)

2019 m. balandžio 25 d. Taline, mūsų partnerių parduotuvėje „Kunst & Hobi“, vyko akvarelės mokymai. Mokymus vedė dailininkas Andrei Kedrin. Mokymų dalyviai piešė ant mūsų dovanoto tradicinio angliško akvarelinio popieriaus ir gavo dovanų po akvarelinį STAR T bloknotą.

      

Menų degustacija vaikams AP Galerijoje

2019 balandžio - birželio mėn. remiame AP Galerijos renginį Menų degustacija vaikams. Renginiai vyksta paskutinį mėnesio sekmadienį.

      

Dailės pamoka Vilniaus Šilo specialiojoje mokykloje

2019 m. kovo 19 d. surengėme dailės pamoką Vilniaus Šilo specialiojoje mokykloje. Čia mokosi specialiųjų poreikių turintys vaikai. Jie smalsiai klausėsi mokytojo ir stengėsi nupiešti kuo gražesnį piešinį. Džiaugiamės, kad pamoką sutiko vesti Mindaugas Baltuška - pats neįgalusis, tačiau menu gyvenantis žmogus.

Kaligrafijos bloknotai LiMA seminarui

2019 m. kovo 19 d. Kaune vyko LiMA (Lietuvos Marketingo asociacijos) rengiamos „Leteringo dirbtuvės kartu su Tadu Čiūdaru: Be Ribų“. Jiems skyrėme Authentic Kaligrafijos ir Letteringo bloknotus.

   

Dirbtuvės su @letteritoutloud

Nusiuntėme akvarelinius Authentic bloknotus Kaligrafijos mokymams Vokietijoje. Rengėja – Franziska Festner.

      

Andriaus Seselsko vaikų piešinių konkursas „Pieštukas-2019“

Kartu su Cretacolor įsteigėme prizus Andriaus Seselsko organizuojamam regioniniam vaikų piešinių konkursui „Pieštukas-2019“ laimėtojams ir dalyviams.

Karikatūristas Ramūnas Vaitkus Vilniaus knygų mugėje

2019 m. vasario 21 - 24 d. Vilniaus knygų mugėje Ramūnas Vaitkus piešė mugės lankytojus ant mūsų popieriaus gaminių. 

@amalinavia iššūkis-konkursas

Įsteigėme prizus Alinos Miller Instagram iššūkiui-konkursui #gaptillchallenge. Konkursas vyksta nuo 2019 m. vasario 1 d. iki birželio 28 d.

Mindaugo Baltuškos piešinių konkursas „O kas, jei aš ne žmogus...“

Įsteigėme prizus konkurso laimėtojams taip pat dalyvavome renkant nugalėtojus. Konkursas vyko 2019 m.  sausio 1-31 d.

 

Paramos ir labdaros projektai 2018

Dailės pamoka Lietuvos SOS Vaikų kaimo dienos centre

2018 m. gruodžio 13 d. surengėme dailės pamoką Lietuvos SOS vaikų kaimo dienos centre. Čia po pamokų susirenka vaikai iš socialinės rizikos šeimų. Visi susidomėję klausė mokytojos pasakojimo ir pamokos pabaigoje turėjome gražią angelų kolekciją.

 
Remiame plaukikę, Lietuvos ir tarptautinių varžybų laimėtoją Smiltę Plytnykaitę.